Jiří Bašta Logo
 
 
 
VOLEJTE NONSTOP: +420 800 108 108
+420 720 108 667
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Čištění a frézování kanalizací a ostatní služby Nymburk, Praha a okolí

 
Máte rodinný dům či zavedenou firmu v okolí Nymburku nebo Prahy? Nechcete měnit celou kanalizaci s čímž jsou spojeny i bourací práce? Vhodným řešením je čištění a frézování již stávajícího kanalizačního systému. Když nestačí péro, spirála na čištění odpadu, či kanalizace, tak musí nastoupit fréza. Zavolejte nám a my s Vámi probereme a následně vyřešíme Váš problém.
 
 
 
 

Frézování

 
Frézováním odstraníme z Vaší kanalizace tvrdé usazeniny, stavební a jiné hmoty nebo i prorostlé kořínky stromů a mnohé další. Usazeniny rozmělníme řetězovou frézou na velmi malé kousky, tudíž neucpávají dál vedoucí kanalizaci. Jsme specialisti na strojní čištění frézou.

Víte, že i neodborné čištění kanalizace hydroxidem sodným může způsobit ucpání odpadu? Důvodem k ucpání kanalizace můžou být také špatné ubrousky v kanalizaci či odpadu. Přenechte radši čištění potrubí, trubek a odpadu odborníkům.
 
Před čištěním
Po čištění
Před čištěním
Po čištění
 
 
 
 

Čištění strojní nebo tlakové

 
Čištěním se odstraní takzvaný špunt (cizí tělesa v potrubí, písek, kameny, nahromaděný papír, vložky, textil košíky s vůněmi do WC a podobně). Strojním čištěním jsou tyto překážky z místa ucpání v potrubí strženy a vyplaveny nebo vytaženy z kanalizace ven stejnou cestou, jakou se tam dostaly.
 
 
 
 

Další činnosti firmy

 
rozvody vody, plynu a topení
výměna vodovodních stupaček
rozvody ústředního topení
montáž kotlů
výměny radiátorů
podlahové vytápění
montáže a revize plynových spotřebičů
rekonstrukce koupelen a mnohé další