ČIŠTĚNÍ A FRÉZOVÁNÍ KANALIZACÍ A OSTATNÍ SLUŽBY NYMBURK, PRAHA A OKOLÍ

Máte rodinný dům či zavedenou firmu v okolí Nymburku nebo Prahy? Nechcete měnit celou kanalizaci s čímž jsou spojeny i bourací práce? Vhodným řešením je čištění a frézování již stávajícího kanalizačního systému. Když nestačí péro, spirála na čištění odpadu, či kanalizace, tak musí nastoupit fréza. Zavolejte nám a my s Vámi probereme a následně vyřešíme Váš problém.

Frézování

Frézováním odstraníme z Vaší kanalizace tvrdé usazeniny, stavební a jiné hmoty nebo i prorostlé kořínky stromů a mnohé další. Usazeniny rozmělníme řetězovou frézou na velmi malé kousky, tudíž neucpávají dál vedoucí kanalizaci. Jsme specialisti na strojní čištění frézou.
Víte, že i neodborné čištění kanalizace hydroxidem sodným může způsobit ucpání odpadu? Důvodem k ucpání kanalizace můžou být také špatné ubrousky v kanalizaci či odpadu. Přenechte radši čištění potrubí, trubek a odpadu odborníkům.

Čištění strojní nebo tlakové

Čištěním se odstraní takzvaný špunt (cizí tělesa v potrubí, písek, kameny, nahromaděný papír, vložky, textil košíky s vůněmi do WC a podobně). Strojním čištěním jsou tyto překážky z místa ucpání v potrubí strženy a vyplaveny nebo vytaženy z kanalizace ven stejnou cestou, jakou se tam dostaly.

Další činnosti firmy

rozvody vody, plynu a topení
výměna vodovodních stupaček
rozvody ústředního topení
montáž kotlů
výměny radiátorů
podlahové vytápění
montáže a revize plynových spotřebičů
rekonstrukce koupelen a mnohé další